شایان طرح

تعداد پروژه ها
512

پایان یافته


442

طراحی


486

ساخت


112

بازسازی


95

بهینه سازی


تولیدات و خدمات ما

در مورد تولیدات و خدمات ما بیشتر بخوانید

baghouse

بگ هاوس و بگ فیلتر

4.8 out of 5 stars

غبارگیرهای پارچه ای که بطور عمده به نام بگ فیلتر و بگ هاوس شناخته می شود، یکی از کاراترین و اقتصادی ترین انواع فیلترها می باشد. گاز غبار آلود به یکی از خانه های فیلتر وارد شده، ذرات غبار با قطر بزرگتر پس از ورود، تحت تاثیر نیروی وزن خود به طرف هاپر حرکت کرده و مابقی برروی کیسه های فیلتر جمع می شوند.


esp

فیلتر الکتریکی

4.9 out of 5 stars

فیلترهای الکتریکی در بسیاری ازصنایع، از جمله صنعت سیمان ،آهن، آلومینیوم، سرامیک، کاشی و پتروشیمی استفاده می شود. این فیلترها توانایی غبارگیری از حجم عظیم گاز با طیف گسترده از دما، فشار، رطوبت، میزان و سایز ذرات غبار در حالت تر یا خشک را دارند و در بسیاری از صنایع ، بازده غبارگیری این فیلترها به بالاتر از 99.99% می رسد.


Hybrid Filter

فیلتر هیبرید

4.8 out of 5 stars

فیلترهای هیبرید یکی از انواع سیستم های غبار گیر می باشند که تکنولوژی الکتروفیلتر و فیلتر کیسه ای را با یکدیگر ادغام نموده است. سیستم حاصل با دوام و مقرون به صرفه بوده و قدرت غبارگیری بالایی دارد. نتیجه حاصله، سیستمی مقرون به صرفه با قابلیت اطمینان فیلترالکتریکی و عملکرد بالای فیلتر کیسه ای می باشد.


scrubber

اسکرابر

4.8 out of 5 stars

اسکرابرها وظیفه پاکسازی گاز خروجی سیستم از ذرات معلق درون آن را دارد. این مخازن برای فلیتر جریانهایی با نسبت گاز به مایع زیاد، طراحی می شوند. اسکرابرهای تر با پاشش مایعات (معمولا آب) بر روی ذرات، آن ها را جمع اوری می کند. در مقلیسه با سایر سیستم های غبارگیر، اسکرابرها دارای مزایای فراوانی می باشند.
control

تجهیزات برقی

5 out of 5 stars

پرسنل این شرکت توانایی، دانش فنی و تجربه کافی در زمینه طراحی، تامین، ساخت، نصب و راه اندازی تمامی تجهیزات تابلوهای برقی و ماژول‌های کنترل کننده کلیه خطوط انتقال مواد کارخانه‌ها (شامل سیستم‌های انتقال مواد زنجیری، مارپیچ، مارپیچ پارویی و تسمه‌ای)، پمپ‌ها، فن‌ها، الکتروموتورها، اکچواتورها و هیبراتورهای برقی را دارند.


spare

قطعات یدکی

4.8 out of 5 stars

ما توانایی تامین بسیاری از قطعات مورد نیاز دستگاه های صنعتی را داریم. از آن جمله میتوان به کیسه، کیج، ونتوری، ایرتانک، انواع شیرهای دیافراگمی و الکتروموتورها اشاره کرد. علاوه بر نها متخصصین فنی این شرکت در کارگاه تولید آمادگی طراحی و تولید قطعات صنعتی خاص خطوط تولید را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را دارند.


بازبینی و عیب‌یابی

4.8 out of 5 stars

متخصصان با تجربه ما پس از بازبینی و تشخیص مشکلات خطوط تولید، گزارش کاملی از شرایط موجود و راه‌حل‌های لازم برای افزایش کارایی سیستم‌ها را ارائه می کنند. ما با دارا بودن تیم فنی خدمات سایت در هر زمان آمادگی لازم جهت اعزام و استقرار کارشناسان خود در محل کارخانه و اصلاح شرایط بحرانی خطوط تولید کارخانه‌ها را دارد.


install

نصب و راه اندازی

5 out of 5 stars

شرکت شایان طرح در زمینه نصب انواع تجهیزات غبارگیر با اجرای دو اصل مهم دقت و سرعت، دارای تخصص می باشد. این شرکت نصب کلیه تجهیزات غبارگیر و سیستم های مرتبط اعم از برقی و مکانیکی را در حوزه کار خود داشته و با نصب تجهیزات غیارگیر در صنایع مختلف در خدمت رسانی به انسان و محیط زیست فعالیت می نماید.
rebuild

بهینه سازی

4.9 out of 5 stars

متخصصان برجسته و با تجربه ما در راستای بهبود عملکرد و سود آوری کارخانجات در صنایع مختلف حرکت نموده و در این راستا دستیابی به اهداف زیست محیطی و حل مشکلات کارخانه با کمترین هزینه و بالا ترین نتیجه را تضمین می نماییم.


سیستم های انتقال مواد

4.9 out of 5 stars

شرکت شایان طرح از ابتدای تاسیس، به عنوان طراح و سازنده سیستم های انتقال مواد مورد توجه بوده است. این شرکت در طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی این تجهیزات و همچنین انتخاب، نصب و راه اندازی موتور مربوطه فعالیت داشته است.


اسکلت فلزی

5 out of 5 stars

ما تامین کننده اسکلت فلزی با بیش از پنجاه تجربه کاری موفق در ایران، در جنبه های مختلف از مهندسی تا نصب این سازه ها فعال هستیم. برتری اصلی ما در طراحی اسکلت فلزی بعد از پایداری آن، پایین بودن وزن و کم بودن هزینه می باشد.


elec

خدمات در سایت

4.8 out of 5 stars

این شرکت توانایی طراحی و تولید انواع کارت‌های کنترلر و ماژول‌های تابلوهای برق، سیستم‌های توزیع برق و کنترل انواع الکتروموتورها را دارد. متخصصان با تجربه ما دانش فنی نصب و راه اندازی انواع تابلوهای کنترل سیستم‌های صنعتی را دارند.


تعدادی از

مشتریان ما
شرکای

تجاری ما

  • fasse by ShayanTarh
  • masturlal 1 by ShayanTarh
  • ppc 1 by ShayanTarh
  • air eco systems by ShayanTarh
  • helmke by ShayanTarh
  • autel 1 by ShayanTarh

دارای گواهینامه های

فارسی

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREE Download theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free giay nam da that balo bim sua dang nang cho me va be vay dam dep gia re